top of page

ArrowGames

Stránka ve výstavbě - již brzy v plné kráse!

O co se vlastně jedná? O tu vůbec nejlepší akční lukostřeleckou zábavu, kterou si dokážete představit! 

Chcete se cítit jako Robin z Loxley, Hawkeye nebo Legolas na hradbách Helmova Žlebu? Chcete cítit adrenalin tepající ve spáncích, soudržnost s parťákem, který se kryje za zástěnou vedle vás, a uspokojení ze zásahu protivníka poté, co jste se vyhnuli jeho šípu?  Pak jsou tu ArrowGames pro vás!

 

ArrowGames je akční hra, kde po sobě účastníci střílí bezpečné šípy s měkkou hlavicí. Tento sport je ve světě znám pod termínem Archery tag, tady k němu ale přistupujeme ještě trochu jinak. Jednak si u nás můžete zahrát bohatší scénář různých her na louce i v lese a jednak se při tom budete cítit jako v opravdové bitvě za starých časů, kdy proti sobě armády bojovaly v soubojích muže proti muži. 

Celé se to odehrává v naší venkovní aréně (již brzy v provozu), ve které je jen na vás, jaký mód hry a v jakém prostředí (louka/les) si zvolíte. Nabízíme rovněž možnost udělat ArrowGames někde přímo u vás. K tomu ale potřebujete vhodný

a dostatečně velký prostor. 

Za kolik?

Jedna akce trvá dvě hodiny a stojí 350 Kč na osobu. V ceně pro každého účastníka je zapůjčení luku, šípů, chrániče předloktí a ochranné masky. Jedné hry se může účastnit 8 - 16 hráčů. Pokud by vás chtělo přijet víc, není problém, jen se budete muset prostřídat. Pokud se budou hry chtít účastnit hráči mladší 18 let, musí s nimi přijet někdo plnoletý, který za ně převezme odpovědnost. 

Kdy?

Lze se domluvit na akci o víkendu i ve všední den. Určitě se můžeme domluvit na termínu, který vám bude vyhovovat. 

bottom of page