top of page

Toulec luxusní k pasu

Pečlivě vypracovaný kožený toulec k zavěšení na pásek. Na výběr máme variantu s vypalovaným (2D) nebo vyráženým (3D) vzorem. 

Na fotkách vypalované varianty se ještě pracuje. Díky za pochopení. 

Ať už se jedná o vypalovaný nebo vyrážený vzor, vždy se nachází jen po jedné straně toulce. To znamená, že v objednávce je třeba specifikovat, na jaké straně chcete toulec nosit. 

Tento typ toulce pojme pohodlně 15 šípů délky 80 cm s terčovými hroty. Pokud byste měli zájem o jiný rozměr, je třeba to uvést v objednávce. Toulec zároveň nemá vložené dno - okraje jsou sešity k sobě, aby šípy v toulci dobře držely. Pokud byste měli zájem o toulec se dnem, rovněž to nezapomeňte uvést v objednávce. 

Za kolik?

Vypalovaný vzor: 2500 Kč

Vyrážený vzor: 3700 Kč

Toulec se dnem místo s boky sešitými k sobě: +200 Kč

Údržba

Toulec je vyroben z přírodní kůže, je proto třeba se k němu chovat s rozumem. Skladovat ho doporučujeme v suchém prostředí při pokojové teplotě. Občas můžete suchý a čistý toulec přetřít olivovým olejem - pomůže ho to chránit před vodou, kdyby náhodou zmokl. Pokud by se tak stalo, nechte ho pomalu vyschnout, nesušte ho prudce a rozhodně mokrý toulec nezavírejte do žádného neprodyšného obalu (např. igelitky) - mohl by začít plesnivět. 

bottom of page